Hírek
2018/725
A jubileumi Király Kupa videós összefoglalója

A Sport1 televízió tűzte műsorára a jubileumi XV. Király Kupa összefoglalóját. Az összeállításban megszólal Király Gábor, Andorka Péter, Schimmer Szabolcs, Simon András, Simon Ádám, Tóth Miklós, Michal Hipp, Hegedűs Dávid, Waltner Róbert, Török Richárd,  Komláti István.

részletek
2018/713
A Viktória-Fradi meccsel indul a szezon

A Király Sportlétesítményben játsza hazai mérkőzéseit a Viktória Haladás. Az női NBI 2018/2019-es  szezonja augusztus közepén rajtol.

részletek
2018/707
A Kaposvár kapott gól nélkül nyerte a jubileumi Király Kupát

A Kaposvári Rákóczi kapott gól nélkül nyerte a jubileumi XV. Király Kupát, az ezüstérmet az FK Pohronie szerezte meg, bronzérmes a Paks lett.

részletek
2018/705
Fontos információk a Király Kupáról

Szombaton 14 órakor startol a jubileumi XV. Király Kupa. Összeszedtünk néhány hasznos információt a tornáról.

részletek
2018/627
Jubileumi Király Kupa

Immár 15. alkalommal lesz július 7-én Király Kupa felkészülési labdarúgó torna Szombathelyen, a Király Sportlétesítményben. A címvédő Paks mellett a Kaposvár, a szlovák FK Pohronie és a házigazda Haladás vesz részt a tornán.

részletek
2018/531
15 éves a Király Sportlétesítmény

Pontosan 15 éve, május 31-én nyitotta meg kapuit a Király Sportlétesítmény. Király Gábor, válogatottsági rekorder kapus álmodta meg és üzemelteti a Szombathely sportéletében aktív szerepet vállaló sportcentrumot. A jubileum évében izületkímélő műfüves pályákkal és panorámás szülői váróval is bővül a komplexum.

részletek
2018/512
Több, mint 100 gyerek rúgta a bőrt (videó, képek)

A Király Sportlétesítményben rendezte a Király SZE az U11, U13-as Bozsik tornát szombaton.